Site Logotype

PEDIKÜÜR

Aasta ringi kaunid ja hoolitsetud jalad on tõeliste daamide kuldreegel.

Professionaalne pediküür MAKE YOUR ID salongides Tallinnas ja Viimsis

Ilus pediküür on sama tähtis kui korralik maniküür. Muidugi peaksid jalad alati ideaalses korras olema, kuid soe aastaaeg on pediküüri jaoks eriti nõudlik – lahtised kingad ei anna ju ainsatki järeleandmist!

Protseduur aitab kõrvaldada naha karedust, kalluseid, konnasilmasid ning pakkuda igakülgset jalanaha hooldust. Lisaks on see suurepärane võimalus lõõgastuda ja lõõgastuda.

KLASSIKALINE PEDIKÜÜR

Klassikaline pediküür sisaldab mitmeid etappe, mille eesmärk on tagada optimaalne jalahooldus. Siin on klassikalise pediküüri peamised etapid:

* Jalgade pesemine: Protseduur algab kliendi jalgade põhjaliku pesemisega soojas vees, kasutades pehmet puhastusvahendit. See aitab eemaldada mustust ja pehmet nahka.

* Küünte hooldus: pediküürija trimmib küüned hoolikalt kliendi eelistustele vastavasse vormi. Seejärel poleeritakse küüneplaat läike lisamiseks.

* Küünenaha eemaldamine: küünenahk, küünealuse naha kaitsekiht, eemaldatakse või lükatakse eemale õrnade instrumentidega. See annab teie küüntele hoolitsetud välimuse.

* Jalgade ravi: karedad nahapiirkonnad, jämedused ja konnasilmad eemaldatakse pimsskivi või spetsiaalse tööriista abil. Vajadusel töödeldakse pragusid ja nahka niisutatakse.

* Jala- ja sääremassaaž: Vereringe parandamiseks ja üldiseks lõõgastumiseks masseerib spetsialist jalgu ja sääremarju, kasutades niisutavat kreemi või õli.

* Laki pealekandmine (valikuline): Peale protseduuri põhietappide sooritamist saab klient valida küünelaki tooni. Küünelaki pealekandmine toimub pärast jalgade põhjalikku kuivamist.

Kõigi nende etappide eesmärk on saavutada puhtad, terved ja esteetiliselt atraktiivsed jalad.

Täpsemat infot teenuste, hindade ja spetsialistide vaba aja saadavuse kohta küsi administraatorilt.

PEDIKÜÜR GEEL-LAKIGA

Shellac kattega pediküür on kaasaegne ja populaarne protseduur, mis ühendab endas küünehoolduse ning korraliku ja korraliku välimuse. Geellakiga pediküüri peamised eelised:

* Vastupidavus ja pikaealisus: geellakk tagab küüntele kauakestva värvi. Erinevalt tavalisest lakist kuivab geellakk UV-lambi all, et luua kõva ja kauakestev viimistlus.

* Sära ja värvirikkus: geellakk lisab teie küüntele rikkalikku värvi ja dramaatilist sära, muutes selle populaarseks valikuks neile, kes soovivad oma küünte ilu täiustada.

* Kohene hooldusjärgne mugavus: Pärast geellaki pealekandmist kuivatatakse küüned koheselt ultraviolettvalguses, võimaldades kliendil koheselt kanda jalanõusid ja jätkata oma igapäevast tegevust, muretsemata maniküüri kahjustamise pärast.

* Nail protection: Gel polish provides additional protection for nails, preventing them from becoming brittle and making them less susceptible to external influences.

* Disainide loomise võimalus: Geellakk annab pediküürijale võimaluse luua küüntele erinevaid kujundusi, näiteks prantsuse maniküür, kuu maniküür või erinevad mustrid.

* Lihtne eemaldada: Vajadusel saab geellakki leotada spetsiaalses lahustis küüsi kahjustamata, mis muudab värvi või kujunduse muutmise lihtsaks.

* Niisutamine ja hooldus: Paljud geellakid sisaldavad komponente, mis aitavad küüsi ja neid ümbritsevat nahka niisutada, mis muudab selle protseduuri mitte ainult stiilseks, vaid ka küünte tervisele kasulikuks.

Geellakiga pediküür on suurepärane võimalus tõsta esile oma küünte ilu, pakkudes neile pikaajalist hooldust ja suurejoonelist kaunistust.

MEIE TÖÖD:
PRANTSUSE PEDIKUÜÜR “FRENCH”

Prantsuse pediküür on elegantne, graatsiline ja lakooniline. Pole asjata, et see kujundus on olnud asjakohane rohkem kui esimest hooaega ja see ei kaota oma tähtsust ka tulevikus. Sarnaselt prantsuse maniküüriga on seegi mõjutatud moesuundadest: lisaks traditsioonilisele aktiviimistlusele ja valgele “naerausele” pakuvad küünekunsti meistrid värvivariatsioone, kombineerides prantsuse maniküüri teiste tehnikate ja kaunistustega.

p3
p4
BRONEERI AEG PROTSEDUURILE

Täpsemat infot teenuste, hindade ja vaba aja saadavuse kohta küsi administraatorilt. Aja saad broneerida ka ise läbi Online broneerimissüsteemi.