Site Logotype

MANIKÜÜR

Teie kaunid käed ütlevad teie stiili kohta palju rohkem ilma ühegi sõnata.

Professionaalne maniküür MAKE YOUR ID salongides Tallinnas ja Viimsis

Meie maniküürijad garanteerivad mitte ainult esteetilise ilu, vaid hoolitsevad ka teie küünte ja kätenaha tervise eest. Hoolitsetud käed on üldise välimuse lahutamatu osa.

KLASSIKALINE MANIKÜÜR

Klassikaline maniküür on käte ja küünte regulaarse hoolduse põhietapp, mis tagab hoolduse ja hoolitsetud välimuse.

Klassikalise maniküüri peamised etapid:

* Käte puhastamine: Protseduur algab käte põhjaliku puhastamisega meigist ja mustusest.

* Küünevann: Naha ja küünenaha pehmendamiseks asetatakse küüned sooja puhastusvahendi vanni.

* Küünehooldus: Maniküürija vormib küüned, lõikab need soovitud pikkuseks ja annab neile soovitud kuju.

* Küünenaha eemaldamine: küünenahk lükatakse õrnalt eemale või eemaldatakse spetsiaalse tööriistaga.

* Käte massaaž ja niisutamine: käsi masseeritakse niisutajaga, et parandada vereringet ja niisutada nahka.

* Lakk (valikuline): Vajadusel saab maniküüri täiendada läbipaistva laki või aluslakiga, et küünte kaitset veelgi rohkem kaitsta.

Küsige administraatorilt täpsemat teavet küünespetsialistide teenuste ja kättesaadavuse kohta.

MANIKÜÜR GEEL-LAKIGA

Shellac kattega maniküür on uuenduslik ja populaarne protseduur, mis ühendab endas laki vastupidavuse ja geeli vastupidavuse.

Shellac-kattega maniküüri omadused ja eelised:

* See geelkate võimaldab hoida maniküüri pikka aega säravana ja säravana.

* Shellac ei vaja kruntvärvide kasutamist, kandub kergesti küüntele ega põhjusta allergilist reaktsiooni. See maniküür on suurepärane lahendus nõrgestatud, rabedate ja kuivade küüntega naistele.

* Lai värvivalik võimaldab teil luua oma ainulaadse välimuse pikkade või lühikeste küünte jaoks.

* See toode ühendab endas küünehoolduse põhikomponentide – geeli ja laki – parimad omadused. Kvaliteetsete materjalide kasutamine ja šellaki pealekandmise tehnoloogiast kinnipidamine ei kahjusta küüneplaati. See sobib küüntele ja varbaküüntele.

* Shellaci tehnoloogia eeldab kogenud küünetehnikute osalemist ja kvaliteetsete materjalide kasutamist. Meie salongi spetsialistid pakuvad teile professionaalseid käte- ja jalahooldusteenuseid.

MEIE TÖÖD:
PRANTSUSE MANIKÜÜR

Prantsuse maniküür on stiilne ja klassikaline küünte disaini tüüp, mis on populaarne oma mitmekülgsuse ja elegantsi tõttu.

Prantsuse maniküüri eelised:

* Klassikaline disain: Prantsuse maniküüri iseloomustab neutraalse värvi kasutamine küüneplaadil ja valge või värviline küüneserv. See klassikaline disain annab teie küüntele hoolitsetud ja stiilse välimuse.

* Universaalne: Prantsuse jope sobib igaks elujuhtumiks ja seda saab kombineerida erinevate riietusstiilidega. See on universaalne lahendus igapäevaseks välimuseks ja erilisteks sündmusteks.

* Küünte visuaalne pikendamine: valge või hele serv küünel loob visuaalse pikendava efekti. See muudab prantsuse maniküüri populaarseks valikuks kätele graatsilise välimuse andmiseks.

* Disaini variatsioonid: klassikalise valge ja neutraalse kombinatsiooni asemel võib prantsuse keel lisada erinevaid värve, tekstuure või dekoratiivseid elemente, et anda sellele kaasaegne vimka.

* Iselõigatud jooned või prantsuse maniküür mustritega: Prantsuse maniküüri valikud võivad sisaldada kenaid jooni, geomeetrilisi mustreid või muid detaile, mis lisavad individuaalset võlu ja loovust.

* Kombinatsioon erineva küünekujuga: prantsuse keel kohandub kergesti erinevate küünekujudega, olgu see siis kandiline, ovaalne või ümar. Ja see muudab selle küünte kunsti valdkonnas universaalseks ja nõudluseks.

* Loomuliku välimuse säilitamine: prantsuse keel säilitab tavaliselt küünte loomuliku välimuse, andes neile elegantse aktsendi, koormamata neid üle tarbetu dekooriga.

Kahtlemata jääb prantsuse maniküür ajutiseks ja stiilseks lahenduseks neile, kes hindavad elegantsi ja minimalismi.

BRONEERI AEG PROTSEDUURILE

Täpsemat infot teenuste, hindade ja vaba aja saadavuse kohta küsi administraatorilt. Aja saad broneerida ka ise läbi Online broneerimissüsteemi.