Site Logotype

DEPILATSIOON KUUMA VAHAGA

Iluteenused salongis MAKE YOUR ID VIIMSI

Depilatsioon kuuma vahaga on tõhus ja kauakestev protseduur soovimatute juuste eemaldamiseks naistele.

Kuum vaha tagab tõhusama karvade eemaldamise võrreldes külma vaha või muude karvade eemaldamise meetoditega. Tulemus püsib kauem, sest vaha eemaldab karvad koos juurtega.

Kuum vaha sobib suurepäraselt õhukeste ja lühikeste karvade eemaldamiseks, jättes naha veelgi siledamaks.

VASTUNÄIDUSTUSED

Kuuma vaha depilatsioon on tõhus karvade eemaldamise meetod, kuid sellel võib olla vastunäidustusi. Oluline on arvestada järgmiste punktidega:

* Kahjustatud nahk: kui teil on lahtised haavad, kriimud, marrastused või muud nahakahjustused piirkonnas, kus on plaanis depilatsioon, võib see olla vastunäidustuseks. Kuum vaha võib põhjustada täiendavat ärritust ja probleemi hullemaks muuta.

* Allergia vaha koostisosade suhtes: mõned inimesed võivad olla allergilised mõne kuuma vaha koostisosade suhtes. Enne protseduuri läbiviimist peaksite veenduma, et te ei ole kasutatud vahade ja lisatoodete suhtes allergiline.

* Veresoonte probleemid: Inimesed, kellel on laienenud veresooned (veenilaiendid, rosaatsea), peaksid vältima depilatsiooni kuuma vahaga. Karvade väljatõmbamine võib kahjustada veresooni ja põhjustada verejooksu või süvendada vereringeprobleeme.

* Dermatoloogilised seisundid: kui teil on nahahaigusi nagu ekseem või psoriaas, peate enne kuumavahatamist konsulteerima oma arstiga. Vaha mehaanilised mõjud võivad neid tingimusi süvendada.

* Retinooli sisaldavate toodete kasutamine: Retinooli (A1-vitamiin) sisaldavate toodete kasutamine võib muuta naha tundlikumaks ja ärritusele kalduvamaks. Sellistel juhtudel on soovitatav vältida depilatsiooni piirkonnas, kus selliseid ravimeid kasutatakse.

Enne kuumvahatamist on alati soovitatav konsulteerida professionaaliga, kes arvestab teie individuaalset olukorda ja tagab protseduuri ohutuse.

BRONEERI AEG

Täpsemat infot saad Tallinna ja Viimsi MAKE YOUR ID salongide administraatorilt. Aja saad broneerida ka ise läbi ONLINE broneerimissüsteemi.