Jumestus

Meik – see on tõeline kunst, ja jumestaja on kunstnik. Kuid ta ei maali pilte, vaid joonistab kujundeid, ja mitte paberile, vaid inimese näole ja kehale. Jumestuskunst ei seisne ainult oskuses meiki peale kanda, vaid ka oskuses luua harmooniline kujund riietuse, soengu ja käitumisviisiga. Paljud naised jumestavad end kodus ise ja igapäevase meigi puhul see on kahtlemata õige valik. Kuid ainult professionaal teab, kuidas visuaalselt suurendada või vähendada näojooni puuduste varjamiseks ja vooruste rõhutamiseks. Ja pealegi, kui naine värvib end kodus tavaliselt iga päev ühtmoodi, siis professionaalne meik võimaldab muutuda vastavalt valitud imidžile. Professionaalse jumestuskunstniku ülesandeks on leida ja rõhutada voorusi ning varjata puudusi või neid üle mängida. Tulemuseks on mitte lihtsalt ilus korrapärane pilt, vaid reaalne, erutav ja pilkupüüdev naine.

Millisel puhul oleks vaja pöörduda MAKE YOUR ID ilusalongide professionaalsete jumestuskunstnike poole?

Kahtlemata vajate nende meistrite teeneid erilistel puhkudel: pulmad, sünnipäevad ja juubelid, peod ja firmapeod, peoõhtud ja koolilõpuballid, teatriskäigud ja pildistamised. Kõik need sündmused vajavad erilist riietust ja erilist imidžit – professionaalide tehtud soengut ja meiki. Professionaalne meik erineb selle poolest, et seda teeb jumestuskunstnik, kes valdab näo „skulptureerimise” ja „modelleerimise” tehnikat dekoratiivkosmeetikat kasutades. Professionaalse meigi tegemisel kasutatakse spetsiaalset kõrgekvaliteedilist profikosmeetikat, mida tavalises kosmeetikapoes ei müüda. Profikosmeetikal pole ainult palju laiemat värvigammat, vaid teisigi spetsiifilisi eripärasid: näiteks püsib see tunduvalt kindlamalt peal (see on väga tähtis, kui teil seisab ees pikk õhtu või avalik esinemine, eriti ereda valguse käes, soojas ja niiskes õhkkonnas jne).

MAKE YOUR ID ilusalongides töötavad kõrgema kategooria jumestuskunstnikud, kes oskavad klienti kuulata ja teda kuulda võtta. Meie meigikunstnikud on kursis moesuundadega, jälgivad moemaailma uudiseid, täiustavad pidevalt oma ametialaseid oskusi. MAKE YOUR ID ilusalongide klientidele pakutakse järgmisi meigikunstnike teenuseid:

  • Päevane jumestus
  • Õhtune jumestus
  • Pulmameik
  • Kulmude ja ripsmete värvimine
  • Kulmude korrigeerimine