Maniküür

Maniküür

Shellac – on uusim UV tehnoloogia, mis ühendab endas kasutamise lihtsust, sarnaselt tavalisele küünelakile, ja geeli püsivust. Esmakordselt küünetööstuses on ilmunud küünelakk, mis ei murdu ja püsib küüntel kaua.

Uue toote kriteeriumid – kasutamise lihtsus: lihtne peale kanda ja eemaldada. Shellac´I kantakse küüntele nagu tavalist küünelakki, vaja läheb ainult pudelit ja pintslit.

Shellac´i eemaldamine võtab kõige rohkem 10 minutit Teie ajast! Ei mingit viilimist!

Shellac´i kuivatatakse UV lambi all, see tagab toote momentaalset kuivamist küünel. Shellac näeb välja väga naturaalselt – peenike elastne kiht, mis kaitseb kindlalt küüneplaati.

Tulemuseks on suurepärane maniküür, mis säilitab sära ja ideaalse väljanägemise kuni 14 päeva!

Niisiis, selgitame välja, mis on CND Shellac hübriidlakkiga või teiste geellakkidega katmine ning kas šellak ise on tõepoolest ohutu. Alustame nimetuse päritolust ning sellest tulenevalt šellaki keemilisest koostisest. Nimetus šellak ei ole tulnud sõnast lakk, seda enam, et inglise keeles sõna lakk on hoopis varnish. Šellak on eelkõige mitte küüntele kantava geellaki nimi, vaid aine, millest see valmistatakse. Šellak (holl. Schellak) on looduslik vaik, mida toodavad India ja Kagu-Aasia riikide troopilistel ja subtroopilistel taimedel elavad emased putukad (Croton laccifera ja teised). Need putukad toituvad puu mahladest, seedeprotsessis muutub see mahl vaiguliseks aineks, mis heidetatakse nende putukate poolt. Šellaki tootjana on tuntud selline putukate liik nagu Kerria lacca [ingl] ehk Laccifer lacca, keda kasvatatakse mõnedes troopilistes maades (kusjuures mitte ainult Aasias, vaid ka Kesk-Ameerikas). Kui võtta aluseks keemiline koostis, on šellak looduslik polümeer, mis on oma omaduste poolest sarnane kunstliku polümeeriga. Võib öelda, et šellak on bioloogiline plastik. Tänu šellaki ainulaadsetele omadustele kasutatakse teda väga paljudes erinevates valdkondades. Šellakist valmistatakse lakke ja fototööstuse isolatsioonimaterjale. Enne vinüüli leiutamist 1948. aastal valmistati šellakist heliplaate. Teda tarvitatakse isegi toiduainetööstuses. Šellak on söödav, teda kasutatakse tablettide, kommide jne glasuuri valmistamiseks (märgistatakse kui toidulisand E-904). Kuid tuletame meelde, et jutt käib puhtast šellakist, seepärast ei tasu maitsta küünekatteks mõeldud šellakit, mis sisaldab värvaineid ja teisi söödamatuid lisandeid. Šellakit töödeldakse ja müüakse helvestena. Šellak on iseenesest tahke aine. Need helbed võivad olla lahustatud denatureeritud alkoholis, mida kasutatakse puidu töötlemiseks, värvides ning toiduainete glasuuris. Küünelaki valmistamiseks lahustatakse šellak spetsiaalses lahustis ning lisatakse värvained, millest sõltub laki toon. Pärast sellise šellaki küüntele kandmist lahusti aurustub ning küüntele jääb tugev ja vastupidav kate. Kui lähtuda keemilisest koostisest ja selle mõjust küünte tervisele, peab märkima, et šellakit toodetakse kooskõlas tänapäevase kontseptsiooniga “hooldus ja ilu ühes”. Seepärast ei sisalda šellak tervisele ohtlikke ega kahjulikke agressiivseid komponente. Šellaki koostis on ainulaadne. Ta ei sisalda absoluutselt dibutüülftalaati, formaldehüüdi ega toluooli, mis mõjuvad meie küüntele halvasti ja soodustavad küünte murdumist ja lõhenemist. Šellak on täiesti hüpoallergiline. Preparaadi kasutamise ajal märkas 87% naistest, et nende küüned on oluliselt paremad ja tugevamad, ei ole enam pehmed ega murdu nii kergesti.

VINYLUX

PROFESSIONAALNE LAKK, MIS KESTAB NÄDALA

  • uusim ProLight tehnoloogia
  • 2-komponendi süsteem: ilma baasita
  • kuivab kiiresti
  • 3Free

Küünelakk VINYLUX™ – on eeskätt küünelakk, mis vastab tänapäeva nõudmistele ja on tähistatud märgiga 3Free. Lakk ei sisalda kahjulikke komponente nagu dibutüülftalaat, tolueen, formaldehüüd ja selle vaigud.

Küünelakk VINYLUX™ – ainult 2 sammu. Esimene kiht on VINYLUX™ värviline kiht ja seejärel selle kinnitus VINYLUX™ Top pealiskiht. VINYLUX™ süsteem ei vaja baaskihi kasutamist.

Töötades maailma kuulsate moekunstnikutega CND korporatsiooni meistrite tiim on loonud rikkaliku värvivalikut VINYLUX™ ja Shellac künelakkidele. Viimaste 10 aasta jooksul CND on osalenud maailma trendikamates showdes moenädalatel, olgu see New York, Sidney või Milano. Seega võib kinnitada, et olemasolevad Shellac ja VINYLUX™ toonid on nõutud ja ülimoodsad.

Tänaseks VINYLUX™ küünelakkide kollektsioonis on 62 värvitooni, 30 neist on mattid. Ainult 41 värvitooni kogu spektrist kattuvad Shellac toonidega, ning VINYLUX™ küünelakkidel on palju oma värvitoone. Kuid hooaja kollektsioonides on Shellac ja VINYLUX™ värvitoonid ühesugused. Samas võetes arvesse, et uusi värve võib luua ka segades lakke ja kasutades pigmente on VINYLUX™ värvispekter sama lai nagu selle tootega töötava küünetehniku fantasia!

Esimese “super lakki” nõue on täidetud. Selle toote „eluiga“ küüntel on vapustav – 7 päeva. Teine tähtis kriteerium – küünelakki kiire kuivamine. Ka selle poolest on see toode unikaalne. Lakk on täielikult kuivanud 10 minutiga. Kusjuures see kuivab nii pealt, kui ka seest, nii et rikutud küünelakki probleemi võib ära unustada. Kuidas toodet eemaldada? Kõik on väga lihtne ja mõistagi kiire! 30 sekundi ja asi tehtud! Toodet saab eemaldada nagu tavalist küünelakki atsetooni sisaldusega preparaatide abil. CND korporatsioon on välja töötanud Nourishing Remover vahendi, mis on mõeldud Shellac´i, Brisa Lite ja akrülli eemaldamiseks. Mis on sammuti efektiivne VINYLUX™ küünelakki eemaldamiseks. Preparaat niisutab küünt ja nahka ja on värske kurgi lõhnaga. Enam ei pea atsetooni lõhna pärast muretsema ning Nourishing Remover´ga on küünetehniku kabinetis alati mõnus kurgilõhn.

VINYLUX™ protseduuri võib nimetada super kiireks. Esiteks vähem aega kulutate pealekandmisele, kuna protseduur on 2-sammuline (baaslakki puudumine) ning teiseks on kuivamise aeg lühem. Seega nädal aega kestvat küünelakki VINYLUX™ võib nimetada kiirlakkiks.