Juuksur

UUS SYSTEM PROFESSIONAL EKSKLUSIIVNE HOOLDUSSARI!

SYSTEM PROFESSIONAL nüüd MAKE YOUR ID ilusalongides!

System Professional on juuksehooldusteaduse juhtiv bränd. Selle loomiseks on teadlased koos parimate stilistidega lahti murdnud juuste energia taastamise saladuse. Seda tänu murrangulisele avastusele, et iga inimese juustel oma energiaprofiil, mis on sama ainulaadne kui sõrmejälg, ja juukseid on uue revolutsioonilise ENERGYCODE™ kompleksiga võimalik nähtavalt muuta.

ENERGYCODE™ KOMPLEKS on energiat taastav ja juukseid transformeeriv, et jätta juuksed nähtavalt tervemaks, töötlemata näivaks ja stiliseerimisele reageerivamaks.Esimene samm „juukseenergia“ taastamisel on inimese ainulaadse juukseenergia profiili diagnoosimine salongis System Professionali uue JUUKSEENERGIA KAARDISTAMISE abil.

ENERYCODE™ kompleks koosneb:

AMIID B3-VITAMIIN

Sagedasti kasutatav mitmeotstarbeline nahahooldusaine, mis säilitab peanahakihtide niiskustasakaalu

KOFEIIN

Suurendab peanaha vereringlust

HISTITIIN

Toidab juuste loomulikku proteiinistruktuuri ja kaitseb vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest.

Pesuvees sisalduv vask võib tekitada vabasid radikaale, mis võivad juuste värvimisel või UV-kiirgusega kokku puutudes aktiveeruda. Need reaktiivsed molekulid vastutavad juuste kahjustumise ning värvi tuhmumise ja erksuse kadumise eest.

HISTIDIIN

Tungib juuksekarva ja kaitseb seda kapsuleerides vase ning eemaldades selle juustest.

LOODUSLIKUD LIPIIDID

Kaks looduslikku lipiidi – glütserüülmonooleaat ja oleiinhape, mis säilitavad juuste ehituse. Juuste lipiidid on „tsement“, mis keratiini koos hoiavad. Nad on juuste üldise struktuuri jaoks olulised ja peame neid juuste ehituse säilitamiseks elustama. Need looduslikud lipiidid elustavad juuste sisemisi lipiide ning vähendavad seega proteiinide kadu, parandavad juuste soengusse seatavust ja kammitavust.

Uue SYSTEM PROFESSIONALi ENERYCODE™ kompleksiga hooldused ja kodused tootesarjad on nüüd saadaval meie salongides.

Juukseenergia kaardistamine ning juuste ja peanaha diagnoosimine on samuti nüüdsest MAKE YOUR ID ILUSALONGIDES. Küsi oma juuksurilt Sinu personaalne energiakood!

 

kerastase-elixir-ultime

KERASTASE MAKE YOUR ID ILUSALONGIDES!

Kérastase – luksuslik kogemus teie juuste ilu heaks.
Kérastase on innovatiivne juuksehooldusbränd, mis on juba 40 aastat pakkunud eesrindlikke hooldusvahendeid ja teenuseid – kõike uuenduslikku, mis loodud Recherche Avancée L’Oréal imeliste juukseuuringute põhjal.
Kérastase’i välja töötatud juuksehooldusrituaale võib pidada ka naise ilule pühendatud kunstiks – see saab alguse ilusalongis, professionaalse meisterjuuksuri personaalselt valitud hoolitsustest ja jätkub kodus, kui kasutatakse eri juuksetüüpidele loodud tooteid.

KERASTASE rituaalid

Kérastase’i rituaalide pakutavate meeldivate kogemuste saladus peitub luksuslikes tehnikates ja tõhusates juuksehooldusvahendites.
Teie Kérastase’i juuksur teeb kõigepealt diagnostika, et valida rituaali ajal kasutamiseks kõige sobivamad tooted. Meie juuksurid, kes on omandanud spetsiifilised ja tõhusad tehnikad, tagavad Teie juustele sügava ümberkujundamise heaolutunnet soodustavas keskkonnas – rituaal äratab Teie meeled, sügav ja samas õrn massaaž tagab aga kehale ja vaimule täieliku lõdvestuse. Teie Kérastase’i juuksur leiab meie rituaalide hulgast ideaalse lahenduse nii kiiretel hetkedel kui ka siis, kui soovite igapäevasest stressist lõdvestuda.
 www.kerastase.ee

 

Juuste värvimine pole ainult naise soov oma imagot muuta, juuksevärv aitab sageli peita halle juukseid või parandada loomulike juuste värvi andes neile sügavust ja sära. Juuste värvimise meetod muutub pidevalt, MAKE YOUR ID juuksurid püüavad anda omalt poolt parimat ja pakuvad tänapäeva moeteadlikele naistele uusi meetodeid ja tehnoloogiaid juuste värvimises.

Oma imago muutmiseks pole tingimata vaja muutuda brünetist blondiks või vastupidi. Miks mitte eksperimenteerida erksate või „pleekinud” salkudega. Kui aga on raske valida, siis võib sujuvalt üle minna  ühelt toonilt juuksejuurtel teisele toonile juukseotstel! Õnneks on juuksevärvimise meetodeid väga palju. Vaatame, milliseid variante pakutakse ilusalongis.

Koleston_Perfect_Innosense_Group_d

 

TUGEV TEADUSLIK TUGI JA HEAKS KIIDETUD KVALITEET
KOLESTON PERFECTI INNOSENSE’is kasutatava ME+ tehnoloogia on üle kontrollinud ja heaks kiitnud juhtivad dermatoloogid, immunoloogid ja toksikoloogid. Tegemist on ESIMESE sõltumatu Allergiauuringute Fondi Euroopa Keskuse (ECARFi) kvaliteedimärgi pälvinud püsivärviga, mis tagab kuni 100protsendilise hallide juuste katvuse.

Värvimise variandid

Balayage

balayage balayage_blonde

Mis see on

Ühendab koloreerimist ja meleerimist, kuid värvimine keskendub ainult juuste otstele. Juuksesalgud tehakse eelnevalt heledaks, värv kantakse peale ja keeratakse fooliumpaberisse.

Kellele sobib

Neile, kes tahavad oma imagot muuta, kuid püüavad säilitada juuste loomulikku väljanägemist ja pole valmis regulaarselt ilusalongi külastama, selleks et väljakasvanud juuri värvida.

Millele pöörata tähelepanu

On ilus lühikestel juustel ja järgulistel lõikusel, pikkadel juustel mõjub halvasti. Värvi mahavõtmisel kahjustub juuste struktuur, juukseotsad muutuvad hapraks ja jäigaks.

Ombre (Degrade)

ombre

Mis see on

Ombret nimetatakse ka kontrastseks koloreerimiseks. Värvimisel läheb üks juuksevärv sujuvalt üle teiseks. Efekti saavutamiseks tehakse pleekinud juuksejuured tumedamaks, nii nagu brondeerimiselgi, aga on ka palju ekstravagantsemaid variante: tumedad juuksejuured ja juukseotsad heleda triibuosaga keskel või kontrastne üleminek mustalt plaatinablondile.

Dip-Dye tehnika loob spetsiaalselt hooletu efekti erksate salkudega, mis on otsekui värvipurki kastetud: õlgade kohal tõmmatakse näiteks roosad või türkiissinised triibud.

Kellele sobib

Neile, kellel on pikad juuksed ja kes tahavad eksperimenteerida värvidega ja visuaalse efektiga. Taoline värvimine annab visuaalselt juurde kohevust õhukestele juustele.

Millele pöörata tähelepanu

Toonidega mängimine pleekinud juuste efekti puhul võimaldab „varjata” väljakasvanud juuksejuuri. Kontrastsel värvimisel tuleb regulaarselt ilusalongi külastada. Ombret teeb ainult kogenud meister ning keeruline ja pikk värvimise protseduur on küllalt kallis.

Meleerimine

Mis see on

Osad salgud tehakse mitu tooni heledamaks. Värvimiseks kasutatakse spetsiaalset aukudega mütsi, salkudele keeratakse ümber fooliumpaber või värvitakse patsi punutud juukseid. Sellise niinimetatud Ameerika meleerimise puhul värvitakse salgud 3-4 erineva tooniga. Veneetsia meleerimise puhul tehakse tumedatesse juustesse heledad „pleekinud” salgud.

Kellele sobib

Neile, kes tahavad muuta juuste värvi, kuid pole valmis radikaalseks ümbervärvimiseks. On ilus tumedatel juustel, samuti aitab värvitud blondiinidel tagasi minna oma naturaalse värvi juurde, varjab halle juukseid ja annab soengule juurde kohevust.

Millele pöörata tähelepanu

Varem värvitud või keemiliste lokkide juuste puhul võib salkude värv erineda oodatust. Kui juukseid on värvitud hennaga, siis on suur oht saada erkoranžid juuksekiharad. Kui juuksed on halvas olukorras, siis meleerimine vaid rõhutab puudujääke, samuti kahjustab lisaks juuste struktuuri värvi mahavõtmine.

Säästev meleerimine

Säästev meleerimine kreemvärviga vaha lisamisega. Tänu sellele on võimalik saavutada pehmeid kuldseid, kuid mitte heledaid toone. Tavaliselt helendatakse juukseid 3-4 tooni võrra.

Kellele sobib

Neile, kes tahavad tooni muuta, kuid samal ajal säilitada juuste üldist värvi. Sobib kahjustatud juustele.

Millele pöörata tähelepanu

On ilus heledatel ja hele-ruugetel, lisab neile kohevust, aga tumedatel juustel jääb peaaegu märkamatuks.

Shatush

Mis see on

Juuksed tehakse heledaks, imiteerides nende loomulikku pleekimist. Salgud värvitakse juhuslikus järjekorras, juuksejuurtest paar sentimeetrit, ülemineku teravust pehmendatakse tupeerimisega. Mõnikord värvitakse salgud soengu sees, et läbi kumades looksid kohevuse efekti.

Kellele sobib

Võimaldab varjata väljakasvanud juuksejuuri, maskeerida eelnevat ebaõnnestunud värvimist või halle juukseid, kui seda pole üle 30%. Sobib pikkadele ja keskmise pikkusega juustele.

Millele pöörata tähelepanu

Tulemuslikum on tumedamatel juustel, heledatel jääb peaaegu märkamatuks. Protseduur võtab vähem aega kui tavaline meleerimine. Shatushi võib teha kord kolme kuu jooksul, kuna juustejuurtel pole kindlat värvipiiri.

Toneerimine

Mis see on

Juuste värvimine ühte tooni mittepüsivärviga, mis ei kahjusta juuste struktuuri, säilitab nende loomuliku pigmendi, ja tuleb järk-järgult pea pesemisel maha, ei jäta väljakasvanud juuksejuurte piiri.

Kellele sobib

Neile, kellele meeldib tihti oma imagoga eksperimenteerida ja ei taha juukseid traumeerida värvi mahavõtmisega värvimisel. Võimaldab taastada „oma” värvi hallide juuste puhul, juhul kui neid ei ole üle 40%. Heledad värvid sobivad ainult blondiinidele, tumedatel juustel pole neid lihtsalt näha.

Millele pöörata tähelepanu

Paar kuud enne toneerimist loobuge henna kasutamisest, vastasel korral ei saa juuste tooni ette ennustada. Intensiivse toneerimise värvides pole ammoniaaki, need teevad juukseid 1-2 tooni heledamaks või värvivad tumedamaks. Need värvid kuluvad pestes maha keskmiselt 2 kuuga (välja arvatud pleegitamine). Paremini haakub toon, mis on lähedane juuste naturaalsele värvile. Wella Color Recharge konditsioneeri kasutamisel muutub värv intensiivsemaks.